farby natryskowe

ABY OTWORZYĆ GALERIĘ – KLIKNIJ OBRAZEK


Oferujemy pokrycie ścian techniką natryskową, posiadamy bogate doświadczenie, zapał oraz profesjonalny sprzęt. Wszystkie te czynniki zapewniają satysfakcjonujący efekt końcowy naszych prac.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w malowaniu dużych powierzchni, wykonanie tego typu prac w krótkim czasie umożliwiają farby natryskowe. Kraków i Małopolska jest docelowym rynkiem świadczenia przez nas usług. W samym Krakowie farbami natryskowymi pomalowaliśmy tysiące metrów kwadratowych co gwarantuje fachowe podejście do każdej pracy wykończeniowej.

Farba natryskowa jest wielokolorową powłoką dekoracyjną do wnętrz na bazie żywic akrylowych, oferowaną w wielu różnych kolorach, które dają gwarancję porównywalności efektu końcowego z efektem dostępnym na wzornikach. Nadaje się do dekoracji każdego typu wnętrz, nawet intensywnie uczęszczanych jak np. szpitale, hotele, szkoły, kompleksy sportowe, supermarkety itp. Farby natryskowe cechują się doskonałą przyczepnością do każdego rodzaju podłoża malowanego lub niemalowanego jak np. gips czy płyty gipsowo-kartonowe, beton, tynki cementowe, drewno i płyty drewnopodobne. Techniki natryskowe sprawiają że farba rozkłada się równomiernie na malowanej powierzchni dając doskonały efekt w wyjątkowo krótkim czasie.

Farba jest nakładana jednorazowo, nie posiada zapachu i jest całkowicie sucha po 24 godzinach. Farba natryskowa jest produktem najwyższej jakości dającym możliwość wykonania praktycznie dowolnego zestawienia kolorystycznego, co też sprawia, że znajduje ona bardzo szerokie zastosowanie do dekoracji wnętrz mieszkalnych jak i budynków użyteczności publicznej. Farby natryskowe występują w 240 kolorach. 

Zapraszamy do kontaktu! Dajemy niskie ceny na materiały i usługi a ponadto gwarancje na wykonane przez nas prace.

L.MAX Farby Natryskowe Kraków ul. Radzikowskiego 100G
tel : 601-426-946 , 12 -307-11-45.