Remonty – malowanie ścian

ABY OTWORZYĆ GALERIĘ – KLIKNIJ OBRAZEK

Remonty malowanie Kraków

Firma L.MAX działa w obszarze Kraków i Małopolska. Wykonuje remonty, malowanie ścian, systemy dekoracji wnętrz, tapety natryskowe i farby natryskowe. Posiadamy duże doświadczenie oraz szeroką wiedze w zakresie wykonywanych przez nas usług. Decydując się na remont czy malowanie ścian ważne jest aby dobrać odpowiednie i sprawdzone produkty dobrej jakości. Na rynku polskim jest dostępnych wiele rodzajów farb, gładzi i podkładów potrzebnych do malowania ścian oferowanych przez różnych producentów. Długoletnia obecność na rynku oraz obserwacja zmieniających się trendów i technologii daje nam wiedzę która pozwala doradzić klientom w wyborze odpowiednich materiałów i produktów potrzebnych do remontu.  Działając na terenie Krakowa i Małopolski wykonujemy swoje usługi w różnego rodzaju pomieszczeniach takich jak: remont pokoi, kuchni, klatki schodowej, łazienki, garaży a także w lokalach użyteczności publicznej : szkoły, przedszkola, biblioteki, urzędy, hotele, restauracje, zakłady fryzjerskie itp.Już od prawie 20 lat prowadzimy swoją działalność i przeprowadzamy remonty dla klientów z Krakowa oraz całego województwa małopolskiego. Dzięki temu, nasze doświadczenie i wiedza mają szanse udowodnić Państwu, że zaufanie profesjonalistom to najlepsza inwestycja dla wyglądu wnętrz oraz jakości wykonanych prac. Tym, na czym znamy się najlepiej jeśli chodzi o remonty, jest odświeżanie wnętrz. Aby jednak nie była to usługa, jak w przypadku innych firm z miasta Kraków, postanowiliśmy nadać jej wyjątkowości poprzez tworzenie rozmaitych efektów artystycznych. Dodatkowo Rozszerzyliśmy naszą ofertę o pokrywanie ścian metodą natryskową.

Staranność, z jaką nasza firma wykona Państwa zlecenie oraz czystość, jaką po sobie zostawi, niewątpliwie zapadnie w pamięć każdemu z naszych klientów. Wszystkie wykonane przez nas remonty dla klientów z Krakowa oraz całego województwa małopolskiego wykonaliśmy terminowo oraz w atrakcyjnej cenie, która nie zmieniła się ani trochę od momentu przedstawienia przez nas wyceny przed rozpoczęciem pracy. Wszystko co potrafimy oraz materiały i sprzęt, z jakich korzystamy, objęte jest certyfikatami oraz referencjami potwierdzającymi najwyższą jakość. Dzięki temu przeprowadzone prace będą nie tylko szybkie i bezstresowe, ale i efekty naszego wykończenia remontów zostaną z Państwem na bardzo długo.
Oferujemy wykonanie pokrycia ścian techniką natryskową jak i klasyczną. Naszymi dotychczasowymi klientami były nie tylko lokale prywatne (mieszkania i domy) z Krakowa, ale także salony fryzjerskie, hotele, domy weselne, czy też restauracje. Uważamy że żadne remonty nie są straszne, o ile podejmą Państwo decyzję o powierzeniu ich w nasze ręce. Ponadto wszelkie konsultacje, dojazd oraz wycena są dla naszych klientów całkowicie darmowe! W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim: malowanie tradycyjne, artystyczne (np. efekt piasku, glinki weneckiej, starego tynku, czy też trawertynu itp.) oraz pokrywanie ścian metodą natryskową atrakcyjne zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm z Krakowa i okolic.
Trwałość efektów naszej pracy to ok. 10 lat! Gwarantujemy, że nikt w Krakowie nie zrobi tego co my w krótszym czasie i z większą dokładnością! Nasi klienci polecają nasze wykończenia remontów każdemu zapraszamy do kontaktu (także w sprawie wyceny) telefonicznie, e-mailowo oraz osobiście w naszej siedzibie w mieście Kraków. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Remont Kraków! Dojazd z wzorami i wycena oraz konsultacje BEZPŁATNIE.
Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową a także osobiście u klienta.
Prosimy o kontakt telefoniczny 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00

Remont z firmą L.MAX ul.Radzikowskiego 100g 31-315 Kraków
tel: 601-426-946, 12-307-11-45, 12-411-85-56, e-mail: Lmax30@wp.pl

Pokaż więcej >